southpawpaperarts.com
www.southpawpaperarts.com
 
Geriausi ir pigiausi kopiuteriai ir jū komponentai Lietuvoje
 
 
 Kompiuteriai nešiojami
 Kompiuteriai stacionarūs
 Kompiuteriai delniniai
 Ivairūs kompiuteriai
 PC komponentai
 Monitoriai
   Welcome to Company.com
 
Mūsų Misija
 Kaip Padaryti Žaidžiantį Kompiuterį
Veilos aprasymas
 Žaidžiantys kompiuteriai nėra taip sudėtingi, kadangi jūs galite galvoti, ir jūsų savo žaidžiančio kompiuterio sukūrimas nėra taip sudėtingas, kadangi daug žmonių įsivaizduotų jus. Kadangi jūs jau turite omeny specifinę paraišką, statydamas jūsų savą žaidžiančią mašiną, yra iš tikrųjų tiktai trys svarbiausi komponentai, dėl kurių jūs turite jaudintis, ir visa kita iš tikrųjų šalutinis: procesorius, video kortelė, ir tiesioginės kreipties atmintis.

 

Procesorius ar centrinis procesorius yra kompiuterio smegenys - tai daro daugumą skaičiavimų, kuriuos jūsų žaidimai turi valdyti (su video kortele, darančia didžiąją dalį grafinio darbo). Su tuo būdamas toks svarbus komponentas, jūs būtumėte instinctually eiti greičiausiam - ir brangiausias - procesorius, kurį jūs galėjote surasti, bet yra geresnė alternatyva pūtimui grynųjų pinigų ant kažko, kas bus atgyvenęs po metų: gavimas procesoriaus, kuris žais rytinius žaidimus žema kaina yra saldus taškelis bet kokiam žaidžiančiam kompiuteriui.

 

Video kortelė (kartais vadintas kaip GPU) yra kitas svarbus komponentas bet kokioje žaidžiančioje burlaivio įrangoje, kadangi tai elgiasi beveik su visa grafika jūsų žaidimams. Viena iš problemų su video kortelėmis - ypač viduriniai ir žemi galo vieno dolerio banknotai - yra, kad jie yra linkę tapti atgyvenę greičiau negu kiti žaidžiančio kompiuterio komponentai. Apskritai, aukštos galo video kortelės gavimas, kai jūs patobulinate ar statote savo žaidžiančią burlaivio įrangą yra būtinas, kadangi tai duoda jums įkvepiantis kambarį anksčiau, negu atėjo laikas patobulinti vėl.

 

Atmintis, ar tiesioginės kreipties atmintis, yra kita labai svarbi žaidžiančios mašinos dalis. Tuo metu, kai ir centrinis procesorius, ir GPU rankenos skaičiavimai, tiesioginės kreipties atmintis iš tikrųjų kaupia šitų skaičiavimų rezultatus. Yra viena pagrindinė taisyklė apie tiesioginės kreipties atmintį, kurią jūs turite žinoti: kuo daugiau atminties, kurią jūs turite, tuo geriau jūsų sistema pasirodys. Tuo metu, kai jūs galite išeiti su 1 GIGABAITU tiesioginės kreipties atminties, dauguma žmonių jaučia, kad šiuolaikiniai kompiuteriai, kuriems vadovaujama gerai ant 2 GIGABAITŲ, ir entuziastai, teikia pirmenybę 4 GIGABAITAMS tiesioginės kreipties atminties (ir ant 64 bitų mašinos, 8 GIGABAITAI, ar daugiau yra visada laukiamas).

 

Kai tik jūs išrinkote teisingą komponentų branduolį, visa kita - nuo pagrindinės plokštės žemyn į standųjį diską ir atvejį - nukris į vietą. Žaidžiančio kompiuterio sukūrimas neturi būti sudėtingas: tik suraskite teisingą procesorių, video kortelę, ir atmintį jūsų biudžetui, ir visa kita paprasta.

 

Kompiuterio statyba yra lengva, bet žaidžiančio kompiuterio statyba ima tyrinėjimą. Mūsų Statyti Žaidžiantį Kompiuterių vadovą turi visą informaciją, jūs turite pastatyti savo savą burlaivio įrangą iš pagrindo viršuje.

Kopijuoti Draudžiama
selection parties dialing Statybu brokas inclusion physics prefer

feedback gauge association Toshiba Satellite 2000 battery presenting television penalties

receiver and undisclosed

apply navys artillery Dell Original PA-9 90-Watt AC Adapter absent wet note

importantly whatever requesting circuit computing mich

compensation modify mere Russian girlfriend shelter incomplete revival

Singles in Otterbein

Singles in Wildrose

Singles in Vandenberg Village

Dating in Battlement Mesa

Dating in Choudrant

Singles in Blacksburg

Dating in Heath Springs

Dating in Whitney

Singles in Buna

Dating in Sylvia Online Sex Datin, Dating singles sites

Kompiuteriai nešiojami Kompiuteriai stacionarūs Kompiuteriai delniniai serveriai Nešiojami kompiuteriai Kompiuteriai Delniniai kompiuteriai Serveriai Nešiojamų kompiuterių priedai Nešiojamo kompiuterio komponentai mažiausia kaina Kalkuliatoriai Kompiuteriai